Четвер, 22.02.2018, 20:49                                                                                                                                   Ви увійшли як Гость · Група "Гости" · RSS


 


 Меню сайту

 Хмарка тегів

парк чистота БАСАНЬ день молоді молодь продам продам будинок рудькывка 8 березня зима погода вартість перевезення зміни маршрутні таксі тичина піски павло тичина голодомор Голодомор в Україні О.Д. ШАПЧЕНКО прямий зв'язок 8 марта жінки кохані Привітання Вітаємо КПІ Ман і обнова - українська мова Бобровицька гімназія Вся і давність Кобижчанська ЗОШ І-ІІІ ст Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст 9 Травня військова частина Велика Вітчизняна війна річниця перемоги Конкурс Спартакіада спорт стадіон

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
користувачів: 0

 Форма входу
Загрузка...
Інформація

Місто:   Бобровиця

Регіон : Чернігівска                 обл.

Поштовий індекс:
          17400
Площа: 18,9 км²
Телефонний код:
         +38 (04632)XXXXX
Номерні знаки:  
         СВ /25
Міський голова:
         Якушко В.В.
 Герб міста


 

Головна » 2012 » Листопад » 11 » Скорочуємо шлях пізнання феномену Тичини.
21:30
Скорочуємо шлях пізнання феномену Тичини.
Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в м. Києві започаткував інтерактивний лекторій для викладачів української мови та літератури "Епістолярії та щоденники: рукою Павла Тичини" . Розраховані ці зустрічі на 2012-2013 навчальний рік (загалом їх буде шість), відбуватимуться у музеї та покликані викристалізувати постать поета не статичним монументальним недосяжним класиком, а доступною у сприйнятті людиною, якій судилося доля генія в тоталітарному режимі - з її захопленнями, обставинами життя, слабокостями, оточенням, впливом обставин на життя та творчість. Інформативною основою таких зустрічей буде мало вивчений окресленою вище аудиторією щоденник Павла Тичини, його листування, нотатки.
Перша зустріч, що відбулася 7 листопада 2012 року в мистецькій вітальні музею з викладачами-початківцями української мови та літератури, які проходять стажування в Київському інституті післядипломної педагогічної освіти, називалася "Тичина-художник: мистецьке формування особистості, коло спілкування Тичини, коріння його естетизму" та мала на меті познайомити учительську громаду з засадами якісної освіти кінця ХІХ-початку ХХ століття, коли уроки мистецтва та мистецтвознавства були обов"язковою складовою та про вплив цієї складової на аудиторію загалом та на кожного слухача зокрема. Не таємниця, що письменники та діячі культури, які народилися (умовно кажучи) в останній чверті ХІХ століття у своїй освіті мали невід"ємну мистецьку складову, яка, без сумніву, впливала на формування їх особистості, світогляду, естетичного сприйняття довколишнього світу, виховувала в них вишуканість у облаштуванні скромного побуту, поведінці, висловленні своїх думок, сприяла розвитку їх вроджених талантів та, для митців літературного спрямування, давала можливість навчитися образності слова, сюжету, характеристики героїв твору.
На цій першій зустрічі також йшла мова про брак мистецької та естетичної складової у вихованні сучасної молоді як першопричину їх не завжди привабливих захоплень, поклоніння перед квазікультурою, поширення кітчу та, врешті, як наслідок описаних явищ - низький рівень загальної культури та перешкоди, що стоять на шляху молодих людей у пізнанні та сприйнятті кращих взірців літератури. Також йшла мова про необхідність формування у учнів тієї "культурної основи", яка є необхідним мінімумом для буль-якої гармонійної особистості та можливості вчителя української літератури у цій царині.
Інтерактивна розмова завершилася у музеї-квартирі Павла Тичини й також була сфокусована саме на мистецькій , гармонійній і естетичній складовій життя, побуту та вчинків Павла Тичини.
Запрошуємо взяти участь у таких зустрічах викладачів з малої батьківщини геніяального поета.
Переглядів: 1270 | Додав: Тетяна3657 | Рейтинг: 0.0/0
Загрузка...
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2018

 Точний час 
 Пошук

Погода                                   

Погода в Киеве на неделю Погода в Бобровице на неделю Погода в Чернигове на неделю

Загрузка...
 Друзі сайту


Підприємства міста
 Реклама

 InternetUa

Загрузка...Vladimir Bida bobrovica.at.ua 2018