Пя'тниця, 20.07.2018, 01:28                                                                                                                                   Ви увійшли як Гость · Група "Гости" · RSS


 


 Меню сайту

 Хмарка тегів

парк чистота БАСАНЬ день молоді молодь продам продам будинок рудькывка 8 березня зима погода вартість перевезення зміни маршрутні таксі тичина піски павло тичина голодомор Голодомор в Україні О.Д. ШАПЧЕНКО прямий зв'язок 8 марта жінки кохані Привітання Вітаємо КПІ Ман і обнова - українська мова Бобровицька гімназія Вся і давність Кобижчанська ЗОШ І-ІІІ ст Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст 9 Травня військова частина Велика Вітчизняна війна річниця перемоги Конкурс Спартакіада спорт стадіон

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
користувачів: 0

 Форма входу
Загрузка...
Інформація

Місто:   Бобровиця

Регіон : Чернігівска                 обл.

Поштовий індекс:
          17400
Площа: 18,9 км²
Телефонний код:
         +38 (04632)XXXXX
Номерні знаки:  
         СВ /25
Міський голова:
         Якушко В.В.
 Герб міста


 

Головна » Архів новин
Якщо взимку на нас чатує небезпека переохолодження, то влітку кожен може дістати тепловий чи сонячний удар.
Спричиняє перегрів організму сонце.
Сонячний удар виникає внаслідок сильного перегріву голови сонячними променями. Перші симптоми з'являються через кілька годин. Це - почервоніння обличчя, головний біль, нудота, блювота, кволість, запаморочення, шум у вухах, підвищення температури до 38-39 градусів, пришвидшений пульс та задишка. Інколи — втрата сві¬домості. Сприяє сонячному удару переповнений шлунок та стан сп'яніння, фізичні навантаження та інтенсивна робота м'язів, підвищена вологість повітря і недостатня кількість спожитої рідини.
Тепловий удар — це наслідок загального перегріву організму, що може статися не лише на сонці, але й у задушливому приміщенні, що особливо небезпечна для людей з підвищеним тиском, хворобами серця, автомобілі, громадському транспорті. Ознаками теплового удару можуть бути сонливість, позіхання, похитування, червоне обличчя, головн ... Далі »
Просмотров: 563 | Дата: 25.07.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

На території держави, в останні роки, значно почастішали випадки укусів людей отруйними зміями. Такі випадки мають тяжкі наслідки та можуть призвести до тимчасової втрати працездатності, а іноді і до загибелі людей.
В Україні водяться п’ять видів отруйних змій: гадюка звичайна, гадюка степова, гадюка Нікольського, гадюка Ренарда, гадюка носата. Серед неотруйних вирізняють водяного та звичайного вужів, мідянку, леопардового, чотирисмугового, лісового і жовточеревого полозів та безногу ящірку веретільницю.
На Чернігівщині водиться одна отруйна змія – гадюка звичайна, відносно малорухлива змія, особливо порівняно з полозами. Вона полохлива і за найменшої нагоди намагається втекти або зачаїтися і перечекати присутність людини. Лише у разі безпосередньої навмисної провокації з боку людини, або якщо людина випадково наступила на цю тварину, вона застосовує для оборони смертоносну отруту. Отрута гадюк є дуже небезпечною, проте укус гадюки не є смертельним і тільки в надзвичайних ... Далі »
Просмотров: 751 | Дата: 12.06.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

Як правило, до побутових відходів люди не ставляться серйозно. Вони бояться промислових викидів, хімічних забруднень, але не бачать жодної небезпеки в тому, щоб де-небудь непомітно забути такий безневинний мішечок домашнього сміття. Різноманітний непотріб складається зі скла, металів, дерева і, звичайно, пластику. Свинець, ртуть, фосфокарбонати та інші токсичні речовини опиняються на волі, варто викинути батарейки, лампу чи інші подібні речі. При цьому різні речовини не залишаються в ізоляції, а вступають в різні хімічні реакції - чим не небезпечна хімічна лабораторія!
Розчинники, залишки будівельних матеріалів, деревина, оброблена спеціальними хімічними складами, миючі засоби тощо - якщо не утилізувати всі ці речі правильним чином, все це розкладається і потрапляє в ґрунт, в ґрунтові води, а разом з ними в водоносні шари. Рослини і ягоди, які виросли на отруєній землі, можуть заподіяти шкоду не тільки тваринам, але і людині. Жива вода в джерелах стає мертвою... А все тому, що о ... Далі »
Просмотров: 814 | Дата: 17.05.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

Вітання голови районної державної адміністрації І.А. Захарченка з 68-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Шановні жителі району!
Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Щиросердно вітаємо вас із 68-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні – священним святом народної мужності і звитяги!

68 років відділяють нас від тих днів, коли відлунали останні залпи найбільшої в історії людства війни. Проте непідвладні часові подвиги переможців, які відстояли свободу, честь і незалежність Батьківщини, очистили рідну землю від фашисткої навали.

Пам'ять війни – це пам'ять серця. Її сувора правда залишається з нами, як уособлення безприкладної мужності, патріотизму, тяжкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя ... Далі »
Просмотров: 1036 | Дата: 09.05.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

Минув рік від того часу, коли Київвський Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини змінив свій графік та формат роботи. Цей час музей не лише працює без вихідних (особлива увага в роботі - вихідним дням), а й двічі на тиждень - до 20.00, якщо потрібно відвідувачам - то й довше.
Що це дало музеєві? Ми змогли запровадити чимало нових цікавих форм роботи, яких немає в інших музейних закладах Києва і, навіть, України. Ми змогли переконати частину киян в тому, що в музеях можна і потрібно цікаво проводити час, що в музеї можна змістовно провести вечір, а дітям - довідатися багато цікавого.

Якщо Ви збираєтеся до Києва й хочете відвідати музей свого земляка, будь ласка, за адресами
http ... Далі »
Просмотров: 503 | Дата: 17.04.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

Щорічно Чернігівщина потерпає від підтоплень.
Причини підтоплення інженерних споруд і фундаментів будівель традиційно бувають двох видів. Перша, природна причина - це ґрунтові води мають свій постійний горизонт в кожній місцевості та мають здатність підвищувати або знижувати свій рівень залежно від сезонних коливань або погодних умов. Як правило, амплітуда таких коливань для України 1-1,2 метра. Найбільший пік природно припадає на весну, в період масового танення снігового покриву. Проте формування рівня підтоплення, починається не навесні, як помилково багато хто вважає, а ще в грудні. Періодичне підтавання снігу в зимовий період вивільняє вологу, яка просочуючись в ґрунт сприяє підніманню рівня водяного горизонту. Причому підтоплення може бути як в результаті підняття рівня ґрунтових вод, так і в результаті проникнення в ґрунт надлишкової вологи з поверхні. Пік такого підтоплення поєднаного, як правило, за часом з паводком припадає на кінець березня і є явищем сезонним. Друга ... Далі »
Просмотров: 347 | Дата: 10.04.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

У кожній сім’ї, як правило, зберігається та чи інша кількість ліків. На всіх упаковках вказана їх назва та термін придатності. Якщо етикетка відсутня або термін придатності вичерпався, то ліки обов’язково викиньте. Такі ліки, у кращому разі, не допоможуть, у гіршому – викличуть отруєння. Медикаментозні отруєння у великих містах України становлять близько 64% всіх токсикологічних отруєнь.
До групи «медикаментозного ризику» переважно входять люди від 31 до 50 років. У структурі отруєнь переважають суїцидальні – приблизно 65%, причому третина тих, хто труїться, — люди старше 51 року. Майже вдвічі за останні п’ять років зросла кількість кримінальних отруєнь – минулого року в столиці зафіксовано понад 100 випадків. Особливу загрозу становлять лікарські засоби для людей старше за 65 років. Для них поріг між лікувальним і токсичним ефектом дуже маленький – навіть незначне передозування, наприклад, дві таблетки замість однієї, перетворює ліки на отруту.
Хоча перепадає й молодшим ... Далі »
Просмотров: 550 | Дата: 18.03.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій у 2012 році в державі зареєстровано 212 надзвичайних ситуацій (2011р – 221), в наслідок яких загинуло 301 людина (2011р - 355) та постраждало 861 особа (2011р - 985). У 2012 році в державі виникло 73405 пожеж (2011р – 60790), в наслідок яких загинуло 2754 особи, з яких 87 дітей, та отримали травми 1772 людини. На пожежах врятовано 3191 людина.
В Чернігівській області за минулий, 2012 рік, виникло 6 надзвичайних ситуацій (2011р - 7) та 742 надзвичайні події (2011р - 704), в наслідок яких загинуло 208 осіб (2011р - 166) та травмовано 657 осіб (2011р - 667). Із загальної кількості близько 76 відсотків надзвичайних подій сталося на транспорті, 12 відсотків – це виявлення боєприпасів, та більше 11 відсотків подій виникло на водних об’єктах.
За 2012 рік в області сталося 1378 пожеж (2011р - 1289) на яких загинуло 114 (2011р - 90) та травмовано 25 людей (2011р - 23). В наслідок пожеж знищено 68 будівель. При ліквідації п ... Далі »
Просмотров: 595 | Дата: 20.02.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (1)

Незважаючи на те що в Україні щепленнями проти коклюшу щороку охоплюється 90-95% дітей, захворюваність на нього залишається на досить високому рівні. Щороку в країні реєструється 3-4 тис. випадків коклюшу серед дітей, переважно віком до 1 року, коли хвороба перебігає особливо тяжко з багатьма ускладненнями та несприятливими наслідками. В Україні реєструються випадки смерті дітей від цієї хвороби. У більшості випадків смерть від коклюшу настає у дітей віком до 6 міс.
В зв'язку з недосконалістю діагностики коклюш інколи приймається за інші захворювання. Підйом захворюваності на коклюш виникає в осінньо-зимовий період.
Чутливість до коклюшу велика. Зараження цією інфекцією можливо вже в періоді новонародженості, так як дитина не отримує коклюшних антитіл через плаценту. Коклюшем хворіють не тільки діти, але і дорослі. Захворюваність дорослих у сімейних осередках складає 23,7%, а серед працівників дитячих установ - 10%.
Збудником коклюшу є паличка Борде-Жангу, яку було ... Далі »
Просмотров: 753 | Дата: 21.01.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (1)

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини оголошує вікторину до Дня народження поета.

Напередодні Дня народження видатного українського поета Павла Тичини ми пропонуємо всім охочим взяти участь у нашій міні-вікторині. З нетерпінням чекаємо ваших відповідей.

Учасників просимо надсилати відповіді до 18 години 27 січня на електронну адресу музею: tychynafm@gmail.com

Оголошення переможців відбудеться в межах святкових подій у Музеї Павла Тичини 28 січня.

Кожен учасник має змогу одержати цінні подарунки, адже за 3 правильні відповіді ми вручимо аудіо книгу з поезіями Павла Тичини, 5 і більше правильних відповідей дадуть змогу одержати книгу віршів Тичини в пер ... Далі »
Просмотров: 1964 | Дата: 15.01.2013 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 ... 17 18 »

Copyright MyCorp © 2018

 Точний час 
 Пошук

Погода                                   

Погода в Киеве на неделю Погода в Бобровице на неделю Погода в Чернигове на неделю

Загрузка...
 Друзі сайту


Підприємства міста
 Реклама

 InternetUa

Загрузка...Vladimir Bida bobrovica.at.ua 2018