Неділя, 24.09.2017, 07:07                                                                                                                                   Ви увійшли як Гость · Група "Гости" · RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Розваги, Дозвілля » прикольні смс » смс
смс
adminДата: Середа, 09.04.2008, 17:49 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, моя маленька сволоч. Нехай кохання ходить поруч, Нехай сміється твоє рильце І від кохання ростуть крильця.

Бажаю все життя плакати, спотикатись і падати… плакати від щастя, спотикатись об свій мішок з грішми, падати в обійми…

Кльові друзі ти і я, А все інше – це фігня!

Краще жити ніж не жити краще пити ніж не пити краще дати і радіти ніж не дати а хотіти!

Привіт! Що робиш? Де робиш? Навіщо робиш? Кому робиш? Давно робиш? А мені зробиш?

Коли вітер, дощі та зливи, Безліч зрад, образ і брехні, Ти можеш впевнено й сміливо Довіряти й вірити мені. Коли будеш далеко від дому, Серед снігів чи завірюх Я прийду тобі на допомогу, Бо звуть мене ДРУГ…

Привіт тому, кого я знаю, Привіт тому, за ким скучаю, Привіт тому, кого люблю, Кому спокою не даю!

Подивилась у віконце. А не світить чомусь сонце. Приїжай скоріше, Друже Я Тебе чекаю дуже Все, бувай. Махаю лапкою А закінчую я крапкою

Десь там – птахи у вишині, Десь там – ліси й поля заквітчані, Десь там – прекрасні перли в глибині, А тут – душа чиясь в біді, І лиш твоя любов могла б спасти її...

Як би тяжко тобі не було,всеж на поміч прийти я зумію і віддам свого серця тепло, і кохання й надію і мрію.

Чому,ти не подзвониш? Смс не пришлеш? Не спитаєш-що ти гониш? Нафіг не пошлеш? Може я це жартую? Може правду кажу? Та чомусь я сумую! Просто-так не можу.

Місяць вийшов із-за хмари, Дивиться в віконечко, Ніжно шепоче: Засинай. І на добраніч, сонечко.

Доброї ночі, гарного сну! Дай щось у відповідь, бо не засну!

Люблю Тебе я палко, міцно, Шалено, пристрасно, магічно, Моє Ти серце захопила І всі думки заполонила.

я тебе желаю хорошего настроения, вкусного завтрака,и отличной учебы

утро доброе настало, хватит спати под одеялом,открывай скорее глазки, новый день встречать пора, отыши свой телефон, штоб быстрей розвеять сон, напиши "Привет малыш!" чтобы знать что ты не спиш

с добрым утром малыш, ты. наверно сладко спиш? просто мне захотелось сегодня побыть для тебя солнышком, а мойо смс - ето первый лучик, и он только для Тебя

проснись, улыбнись, к солнцу протяни ты ручки, скорее солнышко поймай, Обними и не отпускай. Шлю эту смс тебе С поздравлением о наставшем дне!

проснись, красавица проснись, и к солнцу сладко потянись, в лучи его ты окунись, и нежно - нежно улыбнись!

доброе утро! вставай! просыпайся! зубки почисть, скорей одевайся! бери телефон, набирай там мой номер, чтоб без тебя я совсем тут не помер!!!

любить тебя не устану, забыть тебя я не смогу! писать тебе не перестану! пока ответ не получу!

схожу с ума, когда ты рядом, смотрю тебе в глаза, молчу. И Бог лиш знает как хочу. Прижатса к твоему плечу, и встретитса с тобою взглядом

АллаДата: Вівторок, 20.01.2009, 18:05 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Проверенные
Репутація: 2
Статус: Offline
Что ж не пишешь ты малыш,
Ты наверно сладко спишь,
Если вдруг проснулся ты,
То, пожалуйста, прости!
Просто я хочу сказать,
Что хочу тебя обнять.
love

Бог сделал женщину из мужского ребра, чтобы она защищала его сердце.

Форум » Розваги, Дозвілля » прикольні смс » смс
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Vladimir Bida bobrovica.at.ua 2017